Katalog tianDe 2018/2019

 

 

DOPORUČUJEME:

 

www.esencialniolejicky.cz

 

www.stistko.info

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZBOŽÍ V AKCI


» Informace pro distributory
Informace pro distributory - dárky a provize od firmy tianDe

 

DÁRKY

Výdej dárků je výhradně záležitostí korporace tianDe, nikoliv skladů a distribučních center, které nemohou stav naskladnění dárků žádným způsobem ovlivnit.

Společnost tianDe dle svých stanov vždy do 15. dne následujícího měsíce posílá všem skladům v republice výkazy s přehledem nárokovaných osob a soupisem konkrétních dárků, které jim náleží. Následně v dalších dnech dárky rozesílá z centrály na tyto sklady (jsou přidány do některé objednávky se zbožím, které je zrovna posíláno do příslušného skladu/prodejny).

Nikdy proto předem neznáme přesné datum naskladnění těchto dárků. Může se také stát, že zboží, které bylo mimo jiné určeno i jako dárky, není aktuálně k dispozici v centrálním skladu. Proto se dárky mohou dostat na prodejny ještě o něco později.

NAŠE DOPORUČENÍ: Doporučujeme Vám proto hlásit se o dárky vždy nejdříve koncem následujícího měsíce (nejdříve od 21. dne). Informaci, zda již dárky dorazily k nám na prodejnu, najdete vždy také na tomto místě. Pokud chcete dostat informaci o naskladnění dárků každý měsíc do svého e-mailu, aktivujte si našeho "hlídacího psa" (Dárky - hlídací pes: upozornění do e-mailu).

AKTUÁLNÍ INFO: NASKLADNĚNY DÁRKY ZA MĚSÍC ÚNOR 2019

Dárky za předchozí měsíce máme samozřejmě také.

Svůj nárok na dárky uveďte, prosím, do poznámky u objednávky nebo se přihlaste osobně na prodejně při nákupu.

 

PROVIZE

Výkazy provizí pro distributory posílá centrála tianDe vždy mezi 9. až 13. dnem následujícího měsíce. Jakmile ho příslušný sklad obdrží, může provize odečítat distributorům z jejich nových nákupů.

Pro snadné uplatnění Vašeho nároku na provize od nás obdržíte do e-mailu slevový kupón v hodnotě provize za aktuální měsíc, který jednoduše uplatníte u své příští objednávky. Slevový kupón je platný 6 měsíců, máte tak dostatek času na jeho vyčerpání.

Pokud víte, že u nás máte provize, ale žádný e-mail jste od nás neobdrželi, je možné, že nemáme v databázi Vás aktuální e-mail. Prosím, kontaktujte nás a e-mail nám sdělte.

 

 

Jakékoliv dotazy k dárkům a provizím směřujte, prosím, na e-mail info@tiande-tcm.cz nebo v provozní době prodejny na telefon 777 170 793.

ODY2YW